Jak wygląda współpraca.

Projekt ogrodu zawsze dopasowujemy do preferencji oraz wymagań właściciela. Na początku ważne jest odpowiednie przygotowanie planu, by w pełni pasował do potrzeb klienta, funkcji, jaką ma spełniać ogród oraz wykorzystał naturalne warunki i topografię terenu. Dlatego początkowy etap prac skupia się na poznaniu oczekiwań, wykonaniu pomiarów oraz zdjęć. Na ich podstawie przygotowywany jest projekt przyszłego ogrodu. Dopiero po jego akceptacji przez właściciela możliwe jest przystąpienie do zakładania ogrodu.

Zakładanie ogrodów wymaga wielu prac przeprowadzanych w wyznaczonym czasie. Styl ogrodu jest zależy od gleby, nasłonecznienia, topografii terenu, jego wielkości. Uwzględniamy także funkcje, jakie ma pełnić ogród, czas jaki właściciel może poświęcić na jego pielęgnację oraz koszta, w których chciałby zamknąć projekt.

Poniżej schemat współpracy z nami przy projektowaniu i zakładaniu ogrodu:

  1. Państwo kontaktują się z nami telefonicznie lub prze e-maila.
  2. Ustalamy termin spotkania w Państwa przyszłym ogrodzie.
  3. Państwo przedstawiacie nam swoje oczekiwania co do ogrodu.
  4. Dokonujemy pomiaru oraz wykonujemy zdjęcia terenu.
  5. Po kilku dniach przedstawiamy koncepcję ogrodu z kosztorysem i przewidywany czas realizacji.

Do tego momentu nic Państwa to nie kosztuje!

Po dokonaniu akceptacji z Państwa strony naszej propozycji, przystępujemy do omówienia przebiegu prac i podpisania umowy. W umowie zawarta jest min.forma rozliczeń między nami a Państwem,w czasie przebiegu prac w ogrodzie.

Proszę dzwonić, zadawać pytania, umawiać się na konsultacje.

Za tego rodzaju usługi nie jest pobierana opłata.

Kontakt

informacje kontaktowe