Usługi ogrodnicze

zakładanie, aranżacje i budowa ogrodów

Specjalizujemy się w usługach ogrodniczych w zakresie z projektowania, budowy – zakładania ogrodów oraz pielęgnacji ogrodów. Ogrody mówią wiele o ich właścicielach, często są one największą częścią posiadłości. Miejscem rodzinnego wypoczynku, relaksu i odprężenia. Do projektowanych przez nas ogrodów dokładamy wszelkich starań, by były one takie, jak te z marzeń. W pierwszej kolejności poznajemy właścicieli ogrodów, ich potrzeby i oczekiwania. To właśnie one warunkują formę przyszłych działań. Szczegolnie zapraszamy  mieszkańców Warszawy i Legionowa oraz okolicznych miejscowości.

Projekt ogrodu ma na celu poznanie upodobań klienta, docenienie naturalnych uwarunkowań terenu oraz podkreślenie ich odpowiednią roślinnością i architekturą.

Projektowanie, budowa i zakładanie ogrodów – satysfakcja gwarantowana

Dołącz do grona zadowolonych osób i daj się uwieść naszym pomysłom. Praca jest dla nas przyjemnością, więc z pewnością będziesz zadowolony z jej efektów. Każdy projekt ogrodu wykonywany jest indywidualnie, z uwzględniem topografii terenu, stanu i rodzaju gleby, stylu i wielkości ogrodu oraz wymagań klienta.

Ogrody są ważną częścią naszego życia, dlatego warto poświęcić im więcej wysiłku, by móc w pełni cieszyć się czasem w nich spędzonym.

Wystarczy przeczytać to co nasi klienci piszą o naszej pracy. Wkładamy w to swoje serce dlatego mogą Państwo być pewni, że usługa będzie wykonana profesjonalnie.

Co klienci mówią o nas?

opinie

Długo poszukiwałam firmy, która podejmie się realizacji kompleksowo i która sprosta moim wysokim oczekiwaniom. Trafiłam doskonale!  Firma Oaza Ogrody wykonała w naszym ogrodzie bardzo szeroki zakres prac: prace brukarskie, prace murarskie, konstrukcje z drewna, jak: drewutnia, domek narzędziowy, wiata śmietnikowa, taras z pergolą, wiata grillowa oraz plac zabaw ze ścianką wspinaczkową, prócz tego oświetlenie, automatyczne nawadnianie oraz nasadzenia, rabaty, ścieżki i trawnik.

Firma wykonała wszelkie prace solidnie, precyzyjnie, dbając by każdy, nawet najmniejszy detal był dopracowany i zachował estetykę.

Niesamowitym atutem firmy jest elastyczność, wiele pomysłów powstało w trakcie całego procesu i zawsze spotykałam się z ciekawym rozwiązaniem i szybkim wykonaniem. Moje oczekiwania były doskonale odczytywane a wykonanie idealnie się z nimi pokryło.

Ogrodem cieszymy się już w pełni i musimy szczerze przyznać, że przyniósł nam ogrom radości a jego funkcjonalność uprościła codzienną pielęgnację. Zostały zastosowane rozwiązania, których sami byśmy nie odnaleźli, a dzięki którym wiele, na pozór prostych rzeczy, stało się wręcz niezauważalnymi.

Bardzo cenię firmę Oaza Ogrody za profesjonalne podejście oraz doświadczenie, które widać było przy realizacji każdego z elementów ogrodu. Firma nie pozostawiła nas po zamknięciu projektu lecz wspiera na każdym etapie naszych przygód z ogrodnictwem do dziś. Dzięki tej firmie naszym oczom każdego dnia ukazuje się magiczny zakątek, który wraz ze zmianą pory roku zmienia się w inny cudowny obraz.

Aleksandra BSadowa

Firma Oaza Ogrody, realizowała dla nas projekt budowy pergoli obudowującej taras. Pan Paweł był bardzo zaangażowany w cały proces. Począwszy od doradztwa, przez zakup materiałów a na samym wykonaniu kończąc. Wszystkie prace przebiegły bardzo sprawnie. Cala załoga pracowała bardzo czysto i po zakończonej budowie wszystko posprzątała. Pergola została wykonana z dużą starannością i stanowi piękny element architektury ogrodowej. Jest wyjątkowym miejscem odpoczynku, istny raj do relaksu 🙂 Do dziś sprawia nam wiele radości, za co jesteśmy wdzięczni Panu Pawłowi i jego całej załodze, a firmę Oaza Ogrody polecamy jako sprawdzonego i dobrego wykonawcę

Małgorzata MKonstancin Jeziorna

Nasza firma oferuje

to kilka z wielu pozycji
Jeśli czegoś nie znajdziesz na liście skontaktuj się z nami.
Drenaże i odwodnienia
Drenaże i odwodnienia
Drenaże i odwodnienia

Wykonujemy odprowadzenie wody deszczowej od rynien, a także drenaże podmokłych terenów.

Czytaj więcej
Konstrukcje drewniane
Konstrukcje drewniane
Konstrukcje drewniane

Mamy nie tylko zielone pojęcie, a praca w drewnie sprawia nam ogromną radość. Są one dopełnieniem zielonego ogrodu...

Czytaj więcej
Nasadzanie roślinności
Nasadzanie roślinności
Nasadzanie roślinności

Odpowiedni dobór nasadzeń to kropka nad i w naszym ogrodzie.

Czytaj więcej
Brukarstwo
Brukarstwo
Brukarstwo

Wykonujemy obrzeża z kostki brukowej, granitowej. Różnego rodzaju aleje, ścieżki i opaski wokół domu.

Czytaj więcej